Zenit Petersburg Dortmund Maçı Saat Kaçta Ne Zaman


Şampiyonlar Ligi Zenit Petersburg Dortmund Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman Bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

Şampiyonlar Ligi hız kesmeden devam ediyor arkadaşlar. Rusya temsilcisi Zenit Petersburg ile Almanya temsilcisi Dortmund karşılaşıyorlar. Hulk ile Lewandoskinin kapışmasından bakalım nasıl bir sonuç çıkacak. Nuri Şahin takımını kurtarabilecek mi, aralara öldürücü pas atabilecek mi. Hepsi ve daha fazlası bu maçta olacak.

Zenit Petersburg Dortmund Maçı 25 Şubat Salı akşamı saat 19:00’da oynanacak. Maçın neden bu kadar erken saate alındığını soranlara hemen şu cevabı verelim. Maç Rusya’da oynandığı için şampiyonlar ligi noraml maçların oynandığı saatte oynanamıyor. Rusya’da oynanan maçlar genellikle en geç saat 19:00’da başlıyor.

Gelelim Zenit Petersburg Dortmund Maçı Hangi Kanalda bilgisine. Bu maçı D-Smart kanalı olanlar izleyebilir. Normal parasız uydu kanalı olanlar ise Idman Azerbaycan veya Az Tv’den rahatlıkla izleyebilirler. Çekmeyenler hemen evine bir uyducu çağırsın ve kursun kanalları. Zaten maçı Azerice anlattıkları için anlamakta zorluk çekmiyorsunuz.

Zenit Petersburg Dortmund Maçı Kim Kazanır

Bu zorlu müsabaka için Uefa sitesinden yaptığı açıklamada Almanya temsilcisi Dortmund’un 2-1 kazanacağını söyledi. AÇıkça söylemek gerekirse tüm futbol otoriteleri Dortmund’un kazanacağını düşünüyor.

Bu makalemizde sizlere şu bilgileri verdik: Zenit Petersburg Dortmund Maçı,Zenit Petersburg Dortmund Maçı Hangi Kanalda,Zenit Petersburg Dortmund Maçı Saat Kaçta,Zenit Petersburg Dortmund Maçı Ne Zaman

Zenit Petersburg Dortmund Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta

Zenit Petersburg Dortmund Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Zenit Petersburg Dortmund Maçı Saat Kaçta Ne Zaman, 9.5 out of 10 based on 4 ratings

Bir önceki yazımız olan Manchester City Barcelona Maçı Saat Kaçta Ne Zaman başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Zenit Petersburg Dortmund Maçı Saat Kaçta Ne Zaman ile Benzer Yazılar:

23 Şubat 2014 Saat : 9:29

Zenit Petersburg Dortmund Maçı Saat Kaçta Ne Zaman Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Saat Kaçta Son Yazılar FriendFeed