Kurt Seyit ve Şura Saat Kaçta Konusu Oyuncuları


Kurt Seyit ve Şura Saat Kaçta Konusu Oyuncuları

Bu makalemizde sizlere Kurt Seyit ve Şura Dizisi saat kaçta, hangi kanalda, ne zaman,konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Yılbaşı akşamı 2014’e Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın görkemli vals dansı ile girdik. Star Tv.de yayına girecek dizinin ilk tanıtım gösterimi böylesine güzeldi. Kıvanç Tatılıtuğ askeri tören üniformasıyla yer alırken Zeynep’in dönemin dokusunu yansıtan tuvaletiyle göz kamaşırdı. Yaptıkları romantik dans izleyiciden tam not aldı.

Ancak bu gün Ece Yörenç Twitter’ den attığı twit ile dizinin ilk bölümünün Mart başında gösterime gireceğini yazdı. Halbuki Ocak sonunda bekliyorduk. Biraz uzun bir süreye gitti. Bilmiyoruz çekimlerde bir sorun mu var amma, ben iyiye yoruyorum, titiz bir çalışma olduğu için olsa gerek diyorum.

Kurt Seyit ve Şura’nın, saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı “Kurt Seyit ve Şura” Mart’ta Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Hilal Sarar’ın yönetmen olarak görev yaptığı dizinin senaryosunu Ece Yörenç yazıyor. MüziklerinToygar Işıklı yapıyor.

Nermin Bezmen’in “Kurt Seyis ve Shura” adlı kitabından uyarlanan dizi, yüzyıl başı Rusya’sından 1920’lerin İstabul’ una uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un muhafız alayının cesur subayı. Kırım Türk’ü Kurt Seyis karakterini canlandırdığı dizide, ilk görüşte aşık olduğu soylu bir ailenin asil, güzel ve hayat dolu kızı Şura karakterini ise Zeynep Abdullah Farah canlandırıyor.

Lafın kısası Mart’ta güzel bir dizi bizleri bekliyor. Ay Yapım’ın Kuzey Güney tadındaki bir dizisini daha izleyiciyle buluşturacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Kurt Seyit ve Şura Saat Kaçta Konusu Oyuncuları, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Bir önceki yazımız olan Asayiş Berkemal Dizisi Saat Kaçta Ne Zaman başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kurt Seyit ve Şura Saat Kaçta Konusu Oyuncuları ile Benzer Yazılar:

3 Ocak 2014 Saat : 10:31

Kurt Seyit ve Şura Saat Kaçta Konusu Oyuncuları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Saat Kaçta Son Yazılar FriendFeed