Kardeş Payı Dizisi Oyuncuları Konusu Saat Kaçta


Kardeş Payı Dizisi Oyuncuları Konusu Saat Kaçta

Bu makalemizde sizlere Kardeş Payı Dizisi Oyuncuları Konusu Saat Kaçta ne zaman hangi kanalda gibi konularda bilgi vermeye çalışacağız.

Mucit kardeşler Ahmet Kural ve Murat Cemcir ‘Kardeş Payı’ ile çok yakında Star’da!

Ekranların en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir Kardeş Payı ile çok yakında Star’da seyircisiyle buluşacak…

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, proje tasarımı, senaryo ve yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir’in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor.

Onlar sıradan tesisatçı değiller…

Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali)  su tesisatçısı, Seda Bakan ise  evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.

Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.

Senaryosunu Selçuk Aydemir, Çağlar Yurt, Onay Durgun,
Murat & Emrah Kaman Kardeşler’in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;

Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve  Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur… Tahsin her yaz Metin ve Ali’yi “Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun” gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama “Dünya’ya barış ve mutluluk getirecek” diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

Kardeş Payı,Kardeş Payı Dizisi,Kardeş Payı Oyuncuları,Kardeş Payı Konusu,Kardeş Payı Saat Kaçta,Kardeş Payı ne zaman,Kardeş Payı hangi kanalda

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Kardeş Payı Dizisi Oyuncuları Konusu Saat Kaçta, 9.7 out of 10 based on 3 ratings

Bir önceki yazımız olan Küçük Ağa Dizisi Oyuncuları Konusu Saat Kaçta başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kardeş Payı Dizisi Oyuncuları Konusu Saat Kaçta ile Benzer Yazılar:

18 Ocak 2014 Saat : 11:45

Kardeş Payı Dizisi Oyuncuları Konusu Saat Kaçta Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Saat Kaçta Son Yazılar FriendFeed