Hangi Maç

Şampiyon Fenerbahçe ile ligde kötü günler geçiren Galatasaray arasındaki Galatasaray Fenerbahçe Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman maç bilgisini bu sayfadan öğrenebilirsiniz.Bu maç için şunu kesinlikle söyleyebiliriz, oynanacak oyunun kalitesi değil alınacak skor önemlidir.

Galatasaray Fenerbahçe Maçı 6 Nisan Pazar akşamı saat 19:00’da Türk Telekom Arena Stadumun da oynanacaktır. Maçın hakemi ise henüz netleşmedi. Bu maçı lig tv’den izleyebileceğiniz gibi çeşitli internet sitelerinden de izleyebilirsiniz.

Fenerbahçe bir maç eksiği ile ligde 60 puan ile lider durumunda iken, Galatasaray maç fazlasına rağmen 50 puan ile ikinci sıradadır. Bir çok futbol otoritesine göre puan farkından dolayı şampiyon zaten Fenerbahçe. Fakat aslolan bu maçın oyun kalitesi değil. Bu iki ezeli rakip birbirini yenmek için sahaya çıkıyor. Fenerbahçe kazanırsa şayet hem şampiyonluğu garantilemiş olacak hemde Galatasaray’ı yenmiş olmanın müthiş zevkini tadacak ve rakibini geride bırakacak. Galatasaray kazanırsa ise taraftarına bakın şampiyon olamadık ama Fenerbahçe’yi yendik diyecek. Böylece sevenlerinin bir nebze olsun gazını almış olacak.

Bu ezelin rekabetin bu yılki ilk maçını bildiğiniz gibi Fenerbahçe ligin ilk yarısında sahasında oynamış ve maçı kazanmıştı. Fenerbahçe takımı şayet bu maçıda deplasmanda kazanma becerisi gösterirse büyük bir başarıya imza atmış olacak. Galatasaray kazanırsa taraftarlarını bu şekilde motive etmiş olacak.

Galatasaray Fenerbahçe Maçı

Galatasaray Fenerbahçe Maçı

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (31 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +8 (from 14 votes)
Hangi Maç, 7.6 out of 10 based on 31 ratings
Saat Kaçta Son Yazılar FriendFeed