Beşiktaş Maçı

Spor Toto Süper Lig’de 28.Hafta karşılaşması olan Beşiktaş Kayserispor Maçı Saat Kaçta Ne Zaman Hangi Kanalda. Tüm bilgiler bu sayfada.

05 Nisan Cumartesi 2014 günü saat 19:00′da Beşiktaş Kayserispor Maçı oynanacaktır. Beşiktaş Kayserispor Maçı online izle, şifresiz izle, kesintisiz izle

Bu maç ATATÜRK OLİMPİYAT Stadında oynanacaktır ve bu müthiş karşılaşmayı hakem CÜNEYT ÇAKIR yardımcılarıyla beraber yönetecek. Otoriteler ise maçtan önce karşılaşmanın tahmini için yaptıkları açıklamada kesinlikle Beşiktaş kazanacak dediler.

Bu karşılaşma öncesi ev sahibi takım Fenerbahçe ligde 57 puan ile 1.sırada yer alırken, Deplasmana gelen takım olan Bursaspor ise 34 puan ile 12.sıradaki yerini korumaktadır. Her iki takımımıza da başarılar diler, dostça bir mücadele olmasını temenni ederiz.

Süper Ligde haftalar ilerledikçe takımlardai stres ise o derece artıyor. Özellikle bu her iki takımında son zamanlardaki saha içindeki agresif tavırları aslında bunun bir göstergesi. Sezon bitmesine haftalar kala takımlar artık ilk yarıdaki gibi fair play davranışlarından ödün vermektedirler. Bu konuya ayrıca değinebilirz ama bu maçta özellikle bahis siteleri maçı kim kazanır anketleri düzenlediklerini ve kimin kazanacağını yukarıda yazdığımız gibi bir sonuç çıkarttıklarını söylemeliyiz.

Bu makalemizde/yazımızda sizlere şu kelimelerde yardımcı olmaya çalıştık: Beşiktaş Kayserispor Maçı Saat Kaçta,Beşiktaş Kayserispor Maçı Hangi Kanalda,Beşiktaş Kayserispor Maçı Ne Zaman,Beşiktaş Kayserispor Maçı Özeti,Beşiktaş Kayserispor Maçı izle

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (38 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +15 (from 21 votes)
Beşiktaş Maçı, 8.4 out of 10 based on 38 ratings
Saat Kaçta Son Yazılar FriendFeed