Aşkın Bedeli Saat Kaçta Ne Zaman


Aşkın Bedeli Saat Kaçta Ne Zaman

Aşkın Bedeli 9 Eylül Pazartesi itibariyle hafta içi her gün 13:00’de Star’da ekrana gelmeye başlayacak.

Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır.  Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar. Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır.
Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır: Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir.

Oysa işin içinde şeytanın bile aklına gelmeyen bir plan vardır. İntikam peşindeki Taner, gerçek Sedef’i kaçırmış ve bir depoya hapsetmiştir. Yerine ise tüm aileyi yok etmek üzere başka bir kızı göndermiştir. Peki bu kız kimdir ve bu aile ile ne derdi vardır? Sedef eski hayatına nasıl geri dönecektir?…. Bundan sonra olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere sürüklenecek, kim iyi kim kötü birbirine karışacaktır. Acaba bu fırtınadan sağ çıkmaya sadece aşk yetebilir mi?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Aşkın Bedeli Saat Kaçta Ne Zaman, 8.6 out of 10 based on 8 ratings

Bir önceki yazımız olan Beni Affet Saat Kaçta Ne Zaman başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Aşkın Bedeli Saat Kaçta Ne Zaman ile Benzer Yazılar:

4 Eylül 2013 Saat : 9:57

Aşkın Bedeli Saat Kaçta Ne Zaman Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Saat Kaçta Son Yazılar FriendFeed